12 červnaec 2010 ~ 0 Comments

Crashpadder.com: Super levné ubytování v Anglii!

Pokud sháníte spolehlivé ubytování v Anglii a nechtějí se vám platit stovky dolarů za hotely či hostely, vyzkoušejte stránky Crashpadder.com. Jedná se o obdobu služby Couch Surfing, kdy bydlíte u obyčejných Angličanů doma. Crashpadder je sice placený, ale na druhou stranu i profesionálnější.

Na stránkách si vybíráte a posléze platíte za jednotlivé postele či za celé pokoje, přičemž třeba ceny v Londýně začínají již na 20 librách za jednu noc a za  jeden pokoj s lůžky až pro čtyři lidi. V dalších anglických městech, jako je třeba Liverpool nebo Manchester, ceny ubytování začínají již na 10 librách. Při cestě skupinky několika lidí tak lze ušetřit několik tisíc korun.

Za ubytování můžete zaplatit online třeba prostřednictvím systému PayPal, či až v hotovosti po příjezdu na místo. Záleží na konkrétním pronajímateli, jaké možnosti platby vám umožní. Abyste se nebáli, že si koupíte zajíce v pytle, jsou u většiny nabídek i fotografie nabízeného místa, profil hostitele a hodnocení předchozích cestovatelů.

Tags:

Leave a Reply