24 září 2011 ~ 0 Comments

Přihlásili jste se na Olympijské hry 2012 v Londýně jako dobrovolníci? Zkontrolujte svoji emailovou schránku!

Pokud jste jedním z více než čtvrt milionu lidí, kteří se přihlásili jako dobrovolníci na Olympijské hry 2012 v Londýně, zpozorněte. Právě v těchto dnech totiž organizátoři největšího sportovního svátku příštího roku začínají rozesílat emaily s podrobnějšími instrukcemi těm dobrovolníkům, jež postoupili do druhého kola. Pohovory s organizátory her budou trvat až do března příštího roku a zúčastní se jich na sto tisíc přihlášených. Do řad dorovolníků se zapojí na
70 000 osob z celého světa
.

Celý proces výběru dobrovolníků bude trvat až do dubna 2012, pokud vám tedy v průběhu několika příštích týdnů nedorazí email od organizátorů, nemusíte házet flintu do žita. V první vlně bude obesláno na deset tisíc adeptů, u nichž bude následovat důkladná bezpečnostní prohlídka, zbylí přihlášení se konečný verdikt dozví do konce letošního roku. Ať již je jakýkoliv.

Olympijské hry 2012 se v Londýně budou konat v období od 26. července do 12. srpna. Soutěžit má na 18,5 tisíc sportovců z 205 zemí světa. Pokud se na hry sami chystáte, můžete si prohlédnout podrobný přehled jednotlivých sportovišť.

Leave a Reply