22 srpna 2010 ~ 0 Comments

Zúčastněte se jako dobrovolník Olympijských her v Londýně 2012!

Pokud byste se rádi zúčastnili Olympijských her, avšak nevynikáte v žádném sportu, nevěste hlavu a přihlašte se jako dobrovolník! Organizátoři her v Londýně právě hledají armádu 70 000 dobrovolníků, jež by dopomohli k bezproblémovému chodu této sportovní události číslo jedna.

Pomáhání na Olympiádě je něco zcela jiného, než podávání míčů na zápase Horní vs. Dolní, a tak je třeba splnit hned celou řadu podmínek. Tak předně musí být žadateli alespoň 18 let (k 1. lednu 2012), musí být oprávněn pracovat ve Velké Británii a musí plynně komunikovat anglicky.

Stejně tak si musí sám obstarat ubytování a letenky do Anglie, neboť organizátoři mu poskytnou pouze uniformní oblečené a poukázky na jídlo v době výkonu práce. Dobrovolníci mohou nově rovněž zapomenout na volné vstupenky – nejspíše kvůli zkušenostem z minulých Olympijských her, kdy se s nimi obchodovalo.

Každý z dobrovolníků na hrách odpracuje minimálně 10 dnů – a navíc musí absolvovat třídenní školení. Zapomenout může i na možnost volby, kdy a kde by rád pomáhal. Jejich úloha jim bude přidělena organizátory. Samotný registrační formulář bude aktivní od středy 15. září ZDE.

Leave a Reply