24 února 2010 ~ 0 Comments

Abba World: Ojedinělá výstava a naprostá nutnost pro fanoušky legendární kapely

Fanoušci legendární švédské skupiny Abba mají nyní další důvod, proč navštívit Londýn. V tamějším Earls Court probíhá multimediální výstava Abba World, která byla autorizována i samotnou kapelou.

Mamma Mia!

Celá výstava se skládá z 25 místností, ve kterých vás ohromí ty největší hity kapely, exkluzivní nahrávky, fotky a další rekvizity, které budou mnohdy fanouškům na obdiv vystaveny poprvé.

Na úplném začátku prohlídky nejprve zkouknete film od režiséra Jonase Akerlunda. Po celou dobu vám pak bude k dispozici audiozařízení s namluveným průvodcem. To však není to hlavní lákadlo výstavy.

Tím opravdovým zážitkem bude originální 3D holografická iluze, možnost zazpívat a zatancovat si s Abbou, vyzkoušet si znalostní kvíz a dokonce se díky počítačové technice můžete objevit ve videoklipu této kapely.

A to nejlepší nakonec – všechno, co si v průběhu návštěvy vyzkoušíte, bude nahráno a vy si později svůj zážitek budete moct znovuprožít na internetu.

Money, Money, Money

Více informací o této skvělé výstavě naleznete na stránkách AbbaWorld.com. Rovnou si tam můžete zakoupit i lístky, které stojí zpravidla £14,30 – £21,45.

A to nejdůležitější na závěr – výstava končí již 28. března 2010!

Leave a Reply