30 ledna 2012 ~ 0 Comments

Alternative London Tours: Dvouhodinová procházka East Endem, jaký z průvodců nepoznáte

Organizované prohlídky města vás zpravidla protáhnou po profláklých atraktivitách známých z křídových papírů cestovních průvodců. To Alternative London Tours jsou jiné – jejich průvodci vás zavedou na místa, o kterých v knihách moc zmínek není, a vy si tak budete moct udělat mnohem lepší obrázek o životě třeba v takovém East Endu.

Alternative London Tours: Dvouhodinová procházka East Endem, jaký z průvodců nepoznáte | © Art Comments

East End je pulzující čtvrť ležící na severním břehu Temže a na východ od historického City of London. A právě kulturu a zajímavou historii tamního Spitalfieldsu, Banglatownu a Shoreditche můžete prozkoumat ve dvouhodinové prohlídce. Narazíte i na jedny z těch nejlepších pouličních umělců na světě, jejichž skladba se pravidelně obměňuje, a tak prohlídka nabízí vždy něco svěžího a originálního.

Prohlídka trvá zpravidla 1,5 – 2 hodiny a odehrává se i za lehčího deště. O Alternative London Tours je stále větší a větší zájem, a tak je potřeba si své místo předem zarezervovat. Ihned po rezervaci vám bude zaslána i lokalita, kde prohlídka začne (bude to poblíž Liverpool Street).

Za organizovanou prohlídku Alternative London Tours zaplatíte částku dle vlastního uvážení.

Leave a Reply