05 října 2011 ~ 1 Comment

Cestujete do Londýna? Máme pro vás tipy na nejlepší aplikace na Android zdarma!

Pokud máte chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android, máme pro vás několik tipů na bezplatné aplikace, které vám cestování po Londýně značně ulehčí. Tipy na osvědčené atrakce, restaurace a hotely, navigátor pro městskou hromadnou dopravu či oficiální aplikace pro Olympijské hry 2012…

Cestujete do Londýna? Máme pro vás tipy na nejlepší aplikace na Android zdarma! | © acme

TripAdvisor

Bezplatná aplikace od populárního cestovatelského serveru v sobě skrývá kromě tipů na hotely a restaurace i tipy na nepřeberné množství památek, které lze navíc filtrovat. Nezajímají vás parky a muzea? Jděte do zábavního parku! Všech tipů je v aplikaci přes 50 milionů.

Pubtran London

Výborná aplikace od českého (!) autora Františka Hejla slouží jako plánovač pro cesty městskou hromadnou dopravou. V podstatě stačí zadat nástupní stanici (nebo si ji nechat automaticky vyhledat skrze GPS) a cílovou stanici, načež vám aplikace zobrazí ta nejlepší možná spojení včetně přestupů a času odjezdů nejbližších spojů.

London City Guide

Městský průvodce Londýnem je další bezplatnou aplikací, která je navíc 100 % offline, tudíž se nemusíte bát požadavku na drahé stahování dat v roaming zóně. Tvůrci London City Guide se dušují, že tipy neobsahují typické turistické pasti, jako někteří jiní průvodci. Součástí aplikace je i mapa Londýna.

London Travel Guide – Tourias

Průvodce od tvůrců Tourias doplňuje všechny tipy na atrakce fotografiemi a aktuálními cenami vstupného a otevírací dobou. Díky GPS a funkci „Nearby“ si navíc můžete vyhledat atrakce, restaurace, kluby a kavárny ve vaší blízkosti. Integrovaná mapa je samozřejmostí.

London 2012 Olympics

Olympijské hry v Londýně se blíží a tak se již začínají objevovat první aplikace. Ta od vývojářského týmu Exel mobile apps nabízí kromě odpočtu a přehledu sportovišť a jednotlivých soutěží třeba i internetové kamery se záběry na jednotlivá místa.

One Response to “Cestujete do Londýna? Máme pro vás tipy na nejlepší aplikace na Android zdarma!”


Leave a Reply