25 února 2011 ~ 0 Comments

Lanové centrum Aerial Extreme Manchester: Vydovádějte se na 34 překážkách v až 14 metrech nad zemí!

Manchester, to není pouze slavný stadion Old Trafford. Při návštěvě tohoto anglického města můžete do hry zapojit i vlastní svaly, to když se vydáte navštívit lanové centrum Aerial Extreme.

Lanové centrum Aerial Extreme Manchester: Vydovádějte se na 34 překážkách v až 14 metrech nad zemí! | © sahlgoode

34 překážek v až 14 metrech nad zemí

Aerial Extreme v Manchesteru nabízí svým návštěvníkům k vyzkoušení celkem 34 překážek různé obtížnosti. Všechny překážky se nacházejí ve výšce od 3 do 14 metrů, a tak se není čemu divit, že jste při prolézání jištěni bezpečnostním postrojem.

Projití celé dráhy vám zabere zhruba dvě hodinky, po kterých budete zřejmě fyzicky pořádně vyčerpaní. To se bohužel netýká osob s výškou do 110 cm a s vahou nad 120 kg, neboť ti vzhledem k bezpečnostním normám na dráhu nemohou.

Děti do 14 let si překážkovou dráhu mohou vyzkoušet, avšak potřebují jednak písemný souhlas rodičů nebo jejich zákonných zástupců a jednak nepřetržitý dozor dospělé osoby.

Kdy, kde a za kolik?

Lanové centrum je alespoň po pár dní v měsíci otevřeno celoročně. Aktuální otevírací dobu si můžete prověřit na stránkách Aerial Extreme.

Aerial Extreme se nachází na Regent Crescent Car Parku v The Trafford Centre (zobrazit na mapě). Využít můžete i autobusové linky X50, ML1, 100 a 250.

Vstupenky na dráhu si můžete objednat online, za lístek pro dospělého (věk nad 16 let) zaplatíte 25 liber, za dítě pak 20 liber. V případě, kdy si objednáte vstupenky pro 2 dospělé a 2 děti, popřípadě pro jednoho dospělého a tři děti, bude vám poskytnuta sleva ve výši 10 %!

Leave a Reply