08 června 2012 ~ 0 Comments

Letní megakoncerty v Anglii: Představí se Madonna i Lady Gaga

Léto v Londýně nebude letos vyhrazeno jen olympionikům a fanouškům sportu, na své si přijdou i milovníci hudby. V britské metropoli se představí mimo jiné Madonna a Lady Gaga.

Madonna navštíví Hyde Park, Birmingham a Edinburgh

Hyde Park si jako dějiště koncertu ze svého turné MDNA vybrala jedna z nejuznávanějších popových hvězd posledního století. Koncert se uskuteční v úterý 17. července, přičemž je připraven program již od první hodiny odpolední, koncert samotný pak začíná v 16:30 hodin. Vstupenky jsou stále v prodeji, ty nejlevnější vás vyjdou na 114 liber, dražší vstupenky umožňují dřívější vstup, místo s lepším výhledem, dárek a suvenýr na památku.

V rámci svého turné Madonna zavítá i do Birminghamu (ve čtvrtek 19. července 2012) a do Edinburghu a Murrayfield Stadium (v sobotu 21. července). I na tyto koncerty si stále můžete zakoupit vstupenky.

Lady Gaga oslní Londýn, Manchester a Dublin

Hlavní konkurenci bude Madonna mít v další hudební superstar, Lady Gaga. Ta se představí nejprve v neděli 9. září na stadionu Twickenham v Londýně, koncert začíná v 19:30 hodin. Ceny vstupenek začínají na 50 librách, přičemž jsou v prodeji i speciální balíčky pro fanoušky, jímž umožní vstup s 90minutovým předstihem. Zakoupit lístky si můžete ZDE.

Londýn však není jedinou zastávkou Lady Gaga. Ta se hned v úterý 11. září 2012 představí ještě v Manchesteru (ceny vstupenek 60 – 80 liber) a posléze v sobotu 15. září v irském Dublinu.

Lady Gaga se na turné vydává s cílem promovat své nové album Born This Way.

Leave a Reply