26 prosince 2009 ~ 1 Comment

London Pass: Již tak výhodná turistická karta nyní se slevou 10 %!

Pravidelní návštěvníci britské metropole London Pass již možná znají. A ti, kteří ne, ho teď poznají.

Jedná se o plastovou jakoby kreditní kartu, kterou si zakoupíte na vámi stanovený počet dnů (1 – 6) a následně již u participujících atrakcí neplatíte vstupné. Za dalších 6 liber a den navíc získáte denní jízdenku na londýnskou hromadnou dopravu. Pokud tedy v Londýně plánujete intenzivní prohlídku všech jeho atrakcí, London Pass je volba, která vám ušetří doslova a dopísmene tisíce korun.

Až do neděle 27. prosince si ji navíc v online prodeji můžete koupit se slevou 10 %. Celodenní karta i s jízdenkou tak dospělou osobu vyjde jen na 46 liber, šestidenní pak jen na 122.10 liber.

Mezi atrakcemi, které akceptují London Pass, nechybí například prohlídka stadionu fotbalové Chelsea, Kensington Palace, Londýnská ZOO, Národní galerie, Katedrála St. Pauls, prohlídka Toweru, Tower Bridge nebo zámku Winsdor. Jejich kompletní seznam najdete na stránkách London Passu.

One Response to “London Pass: Již tak výhodná turistická karta nyní se slevou 10 %!”

  1. Johana 13 září 2012 at 4:30 pm Permalink

    Tak tato sleva už je bohužel minulostí, všimla jsem si pozdě, že článek je starý skoro tři roky. Našla jsem ale stránku, kde je kód na slevu 5% z ceny London Pasu, tak alespoň něco. Kdo chce nakoukněte sem http://www.londyn.jakonadlani.cz/londynska-turisticka-karta

    Čau Johana.


Leave a Reply