12 října 2010 ~ 1 Comment

Navštivte zákulisí stadionu Old Trafford, domova slavného klubu Manchester United!

Pokud jste fanoušci klubu Manchester United, anebo jen máte rádi fotbal jako sport, neváhejte a při návštěvě Manchesteru zavítejte i do zázemí tohoto velkoklubu! Ne každý to ví, ale po útrobách stadionu Old Trafford lze absolvovat vcelku zajímavou prohlídku!

V průběhu ní se vrátíte do minulosti a připomenete si slavná léta z více než 130leté  historie klubu, který se může honosit titulem osmnáctinásobný anglický šampion. Stejně tak si ale připomenete tragédii z 6. února 1958, kdy při letecké havárii zemřelo mimo jiné osm hráčů manšaftu.

Muzeum Manchesteru United však není jen o dívání se. Na speciálním trenažéru si i vy můžete vyzkoušet, jak tvrdou střelu dokážete vystřelit a zdali byste překonali i některého z hráčů tohoto slavného anglického klubu. Pro ty nejlepší jsou jako odměna připraveny – jak jinak – lístky na utkání!

Na památku si můžete odnést nejen některý ze suvenýrů, jež pořídíte v megastoru v přízemí stadionu, ale i zajímavou fotografii s hráči.

  • Kdy? Prohlídku je obvykle možné objednat na libovolný den v týdnu – s vyjímkou hracích dnů. Prohlídky zpravidla začínají každou půlhodinu, a to od 10:00 až do 16:30.
  • Za kolik? Vstupné pro dospělou osobu činí 13 liber, za dítě se platí 9,50 liber a studenti zaplatí 10 liber. Využít můžete i zvýhodněné vstupné pro čtyřčlennou rodinu (42 liber) či pro pětičlennou rodinu (50 liber). Lístky si můžete objednat online ZDE.
  • Kde? Stadion Old Trafford je vzhledem ke své podstatě snadno dostupný metrem. Stanice se jmenuje – jak jinak – Old Trafford.
  • Více informací

One Response to “Navštivte zákulisí stadionu Old Trafford, domova slavného klubu Manchester United!”


Leave a Reply