20 ledna 2012 ~ 0 Comments

Nechte se svézt po britském venkově valentýnským parním expresem!

Plánujete letošního Valentýna strávit v Anglii? Tak co byste řekli na projížďku parní lokomotivou po romantickém anglickém venkově? Působivý zážitek z jízdy dotvoří historické vagóny a v případě, že si připlatíte, tak i luxusní oběd.

Nechte se svézt po britském venkově parním valentýnským expresem! | © Train Chartering & Private Rail Cars

Parní lokomotiva s historickým jídelním vozem vyráží v neděli 12. února 2012 zhruba v 11:30 z nádraží Tyseley – nástupiště Warwick Road, další cestující nabere na Coleshill Parkway a pak již si to bude šinout po venkovní krajině v hrabstvích Warwickshire a Leicestershire.

Lokomotiva cestou několikrát zastaví, takže se nemusíte obávat, že byste si nestihli pořídit památeční fotografie. Zpět do Tyseley lokomotiva dorazí kolem 16:00 hodin. Připlatíte-li si 120 liber, můžete si v průběhu jízdy pochutnat na šampaňském, na koktejlu z garnátů, salátu, wellingtonském hovězím, zelenině, cheesecaku a čaji či kávě.

Na vyjížďku můžete samozřejmě vzít i děti, ovšem jen ty starší 5 let. Cena samotného jízdného bez obědu je 45 liber, za příplatek 20 liber vám bude vyhrazen vlastní stůl pro dva. V opačném případě budete usazeni ke stolu pro čtyři osoby.

Leave a Reply