26 červnaec 2010 ~ 4 Comments

Oblečení z Anglie: V outletovém městečku pořídíte značky Lacoste či Adidas za zlomkové ceny!

Pokud rádi nosíte značkové oblečení a utrácíte za něj tisíce korun, máme pro vás parádní tip, o kterém možná ani nevíte a který vám může ušetřit spoustu peněz. V Anglii funguje několik outletových městeček (tady se teprve rozbíhají), kde mají své obchody desítky světoznámých firem od Adidasu přes Lacoste až po Diesel.

Slevy více než 50 %

Pravda, že v nich nabízejí povětšinou starší kolekce, avšak s obrovskými slevami. Sandále Skechers zde nestojí 45 liber, jako běžně na ulici, nýbrž pouze 20,99. A třeba značkové brýle Giorgio Armani jsou zlevněny z 315 liber na 150 liber.

Ti, kteří se o módu aktivně zajímají, dokonce pravidelně létají do Anglie na speciální outletové nákupy. Umějí totiž počítat a vědí, že zboží zakoupené v České republice za desetitisíce korun pořídí na ostrovech za pár tisíc. A levné letenky do Anglie se dají pořídit již za pár stokorun! V sobotu ráno tak třeba můžete odletět do Londýna, tam nakoupit a večerní linkou ověšeni taškami doletět zpátky do Česka.

Tipy na pár outletových center

Outletových center funguje v Anglii již několik, tak jsou oblíbená. Pouhých 50 minut jízdy od letiště Londýn Gatwick leží třeba Designer Outlet Ashford.

Pokud přebýváte nebo se chystáte na sever Anglie, určitě zavítejte do dalšího městečka od stejné firmy – Designer Outlet Cheshire Oaks. To je poměrně snadno dostupné z letišť v Liverpoolu a v Manchesteru a rovněž nabízí skvělé slevy. Osobně jsem si v něm koupit třeba polo triko Nike zlevněné z 70 liber na 35 liber!

A co vy, čtenáři, máte nějakou zkušenost s outletovými centry v Anglii? Jaké máte nejraději a co v nich nejčastěji nakupujete?

4 Responses to “Oblečení z Anglie: V outletovém městečku pořídíte značky Lacoste či Adidas za zlomkové ceny!”

  1. Fesn 27 května 2011 at 11:25 am Permalink

    Anglie je dobrá i na jiné věci, pokud tam pojedete a hodně věcí nakoupíte, je to lepší než si poslat přes internetový obchod a vysvětlovat na celnici, že to je fakt vaše :)

  2. Phill 2 června 2011 at 12:33 pm Permalink

    Outlet nevím, ale mám oblíbený značkový obchod. Lonsdale, Slazenger atd…. tričko v pohodě koupíte za 5 liber, boty kolem 15ti liber… :)))

  3. Phill 2 června 2011 at 12:34 pm Permalink

    Jo, zapoměl jsem kde…je to přímo na Picadilly circuc, naproti amorkovi, hned vedle je obrovskej obchod se suvenýry, nedá se to přehlídnout .


Leave a Reply