26 června 2012 ~ 1 Comment

Přehled letních hudebních festivalů 2012

Léto, to jsou prázdniny, pohoda, kamarádi, dobrodružství a třeba také hudební festivaly. Tak proč se nesbalit a neodjet na některý z nich do Anglie?! Zážitek to bude životní a přehled těch největších anglických festivalů naleznete v tomto článku!

Wireless 2012

Od 6. do 8. července bude v londýnském Hyde Parku probíhat Wireless Festival, jehož hlavní hvězdou bude zpěvačka Rihanna, která vystoupí v neděli. Mezi další interprety na festivalu se řadí Deadmau5, Drake, Afrojack, Nicki Minaj, Pitbull, Jessie J, Kaskade, and so on, and so on! Pecka velká jako z manga, slzička ukápne jen nad ceníkem lístků. Ty nejlevnější pořídíte oficiální cestou za 99 liber.

Rhythmtree World Music Festival

Rhytmtree World Music Festival je přehlídkou alternativní, světové hudby. Festival se koná v termínu od 20. do 22. července 2012 na ostrově Wight jižně od měst Southampton a Portsmouth. Mezi participující interprety se řadí třeba Yaaba Funk, Pete Lockett, Congo Dia Ntotila, MuHa či The Ohmz. Ceny vstupenek jsou poměrně příznivé, za třídenní vstup včetně kempování dáte jen 75 liber.

Creamfields 2012

Zemědělskou krajinu v okolí hrabství Cheshire si za svou vzal festival Creamfields 2012, který se zde bude konat ve dnech od 24. do 26. srpna. O popularitě festivalu svědčí i fakt, že je již většina vstupenek vyprodána, přesto je ještě možné zakoupit například třídenní vstupenku s ubytováním a pohoštěním za 250 liber. Je to pálka, to ano, ale těšit se můžete na interprety jako je Riva Starr, Avicii, David Guetta, Afrojack, Benny Bennasi, Eric Prydz, Deadmau5, Paul van Dyk, DJ Tiësto krát hodně moc. Takže se to určitě vyplatí, zážitek to bude větší, než večeře s Karlem Gottem!

Tak co, na jaký festival se vypravíte? A nebo jaký vám v našem přehledu naopak chybí? :) online apotheke

One Response to “Přehled letních hudebních festivalů 2012”

  1. Tomáš Zamrzla 31 ledna 2013 at 8:25 pm Permalink

    Zdravím nevite někdo o nejake agenture co organizuje festivaly a hleda nekoho pomoc se stavenim podii nebo security na takových akcích?


Leave a Reply