17 dubna 2011 ~ 0 Comments

Secret Cinema: Tajné kino na tajném místě, ale s úžasnou atmosférou!

Pokud máte rádi filmy, rádi chodíte do kina a klasické kinosály uvnitř nákupních center s absencí jakékoliv atmosféry vás už neberou, nezoufejte. Naštěstí je tu Secret Cinema, jedinečný projekt, kdy se filmy promítají na stylovém místě, které se tématicky váže k promítanému filmu.

Film o Arábii promítaný na arabském trhu?

Tou hlavní devízou Secret Cinema je neopakovatelná atmosféra, která každého pohltí. Třeba při jedné z posledních akcí byl promítán britský film Lawrence z Arábie, který vypráví o britském důstojníkovi, který v Arábii dokázal sjednotit tamější kmeny proti Turkům. A film se nepromítal nikde jinde, než v kulisách typického středovýchodního tržiště.

Pro promítání filmu Červené střevíčky bylo zase využito skladiště tabáku ve městě Wapping, které bylo postaveno již v roce 1811. Uvnitř něj vznikly kulisy světa balet čtyřicátých let minulého století.

Pařížská kavárna?

Jaký film a v jakých interiérech bude možné sledovat letos, se dá jen odhadovat. Jak se ze střípků informací podařilo zjistit, promítání by se mělo odehrávat ve stylových interiérech pařížské kavárny. Co je však stoprocentně známé, je datum konání letošního tajného kina.

Akce trvá od 17. dubna do 8. května, přičemž je možné si vybrat z odpoledního (12:30) a večerního (18:30) představení. Vstupné pro dospělého činí 35 liber, studenti pak zaplatí jen 25 liber. Lístky je samozřejmě možné objednat online… a s objednávkou se doporučuje neotálet, páč vstupenky rychle mizí!

Leave a Reply