26 prosince 2011 ~ 0 Comments

Silvestrovský ohňostroj v Londýně bude letos větší, než kdy předtím!

K oslavám příchodu nového roku v Londýně patří kromě zábavou a alkoholem nabitých klubů i párty lodí i tradiční ohňostroj. A ten dnešní má dle slibů organizátorů být větší, než kdy předtím!

Londýn vítá olympijský rok

Již za několik měsíců bude Londýn hostit Letní olympijské hry, není tedy divu, že i oslavy příchodu roku 2012 pojal olympijsky. Na 80 000 šťastlivců bude mít tu příležitost vychutnat si ohňostroj ze sedaček Olympijského stadionu. Zahrají jim k tomu třeba Led Zeppelin, kytarista Jimmy Page nebo zpěvačka Leona Lewis.

Avšak ani ti, kteří takové štěstí mít nebudou, nemusejí smutnit. Ohňostroj, který začíná přesně o půlnoci, si můžete vychunat i z centra Londýna. Nejlépe viditelný bude z oblastí mezi severní a jižní oblastí Temže mezi mosty Lambeth a Waterloo, popřípadě na velkoplošné obrazovce na náměstí Trafalgar Square. Ohňostroj se chystá v přímém přenosu vysílat i televize BBC1.

Chcete-li se ohňostroje zúčastnit osobně, doporučujeme dorazit s minimálně dvouhodinovým předstihem. Na posilnění si můžete vzít i libovolný alkohol, jen to s ním nepřehánějte a raději si ho přelejte do plastových lahví.

Leave a Reply