07 prosince 2010 ~ 0 Comments

Somerset House: Zabruslete si uprostřed nádvoří z 18. století!

Bruslení je jedním z nejoblíbenějších zimních sportů samo o sobě, ale pokud se k tomu navíc přidá přírodní kluziště na nádvoří viktoriánsko-neoklasicistní budovy z 18. století, je o zážitek postaráno.

Somerset House: Zabruslete si uprostřed nádvoří z 18. století! | © fsse8info

Louskáček na ledě, výuka bruslení, ale i noci s DJem

Kluziště na nábřeží Temže poblíž Waterloo Bridge ale není jen o bruslení a pádech. Na takřka 900 metrech čtverečních si na své přijdou i úplní začátečníci, kterým je k dispozici bruslařská škola pro děti, seniory i hendikepované.

Každé páteční a sobotní večery od 20:00 bude v Somerset Housu přítomet i DJ, a vy si tak můžete po celý prosinec užívat nefalšovanou diskotéku na ledě. Každý pracovní den mezi 10. lednem a 21. lednem od 12:30 do 13:30 se na ledě budou prohánět členové Anglického národního baletu a nic vám nebude bránit s nimi potrénovat.

O teplý čaj, horkou čokoládu a dobré jídlo je postaráno, nemusíte se tedy bát, že byste vysílení padli hladem.

  • Kdy: každý den až do 23. ledna 2011
  • Kde: Somerset House, Strand, Londýn (zobrazit na mapě)
  • Za kolik: Ceny vstupného se liší podle toho, zdali je právě špička (denně od 17:30 a prosincové víkendy) nebo není (všední dny od 10:00 do 16:15). Ve špičce zaplatí dospělí 13 liber, děti do 12 let 8,50 liber a rodinné vstupné pro dva rodiče a dvě děti (popřípadě jeden rodič a tři děti) vyjde na 36 liber. V období mimo špičku zaplatíte za vstupenky ve stejném pořadí 10,50 liber, 7,50 liber, resp. 30 liber. Vstupné na diskotéky a jiné větší akce se platí zvlášť. Život holt není jednoduchý.
  • Více informací

Leave a Reply