30 srpna 2012 ~ 0 Comments

The Comedy Store: Máte-li rádi stand-up comedy, přijďte se pobavit

Žánr stand-up comedy u nás moc dlouhou historii nemá, do širšího povědomí obecenstva se dostal de facto až díky populárnímu pořadu televize HBO Na stojáka. Právě v něm se zrodily hvězdy a populární baviči jako Lukáš Pavlásek, Miloš Knor nebo Iva Pazderková.

Za kanálem La Manche je situace jiná a jen v samotném Londýně funguje řada klubů, kam můžete zajít prakticky denně na stand-up comedy představení. Jedním z nich je i The Comedy Store.

V klubu jež se nachází na Picadilly Circus můžete očekávat neočekávatelné. Alespoň tak tedy zní motto klubu, který funguje již přes 30 let a na jehož pódiu se celkem vystřídalo přes 1 000 různých komiků. V současné době jsou průměrně na programu dvě představení The Best In Stand Up denně, účastní se jich komici MC Dave Johns, John Fothergill, Terry Alderton včetně hostů i ze zahraničí.

Základní cena vstupného činí 20,50 liber včetně rezervačního poplatku, přičemž študáci či zdravotní sestry mají nárok na slevu 6,50 libry. Dražší o 7,50 libry jsou vstupenky do první řady balkonu. Vstupenky si můžete objednat přes internet, vřele doporučujeme!

Leave a Reply