15 května 2010 ~ 0 Comments

Transfery z londýnských letišť do centra města již za £2!

Pokud letíte do Londýna s některou z nízkonákladových společností, s největší pravděpodobností přistanete na některém z trojice letišť Stansted, Luton a Gatwick. Tato letiště se více či méně specializují právě na lowcost přepravce, a tak jsou od centra Londýna vzdálená přibližně 50 kilometrů.

Jedná se tedy o pořádnou štreku, čemuž odpovídají i ceny za transfer do centra města. Za jednosměrnou vlakovou jízdenku zaplatíte zhruba 15 až 20 liber, taxi vás vyjde dokonce na 50 – 70 liber.

Chcete-li drtivé procento z těchto částek ušetřit (a kdo by nechtěl), musíte pro to udělat dvě věci – objednat si jízdenky na autobusy easyBus s velkým časovým předstihem a zvolit si odjezdový čas mimo hlavní špičku.

Teprve poté budete mít šanci, že získáte některou z 300 000 jízdenek mezi Londýnem a letištěm (anebo naopak) za pouhé 2 libry. EasyBus obsluhuje tři z pěti londýnských letišť – Stansted, Gatwick a Luton.

Jízdenky si můžete objednávat na webu http://www.easybus.co.uk/. A s rezervací rozhodně neotálejte, akce platí pouze do vyprodání 300 000 jízdenek.

Leave a Reply