15 března 2011 ~ 0 Comments

Vstupenky na Olympijské hry 2012 v Londýně právě v prodeji!

Pokud uvažujete o návštěvě Olympijských her, které se budou konat v roce 2012 právě v Londýně, nadešel právě ten pravý čas, kdy je potřeba se přihlásit o vstupenky. Fáze prodeje totiž začíná symbolických 500 dní před startem Olympiády, tedy v úterý 15. března na oficiálních stránkách svazu.

Prodej skrze český svaz

Londýn je nám dostupnější, než kterékoliv jiné olympijské město poslední doby, což se projevilo i na rekordním počtu lístků, které jsou k dispozici výhradně našim fanouškům. Českému olympijskému svazu bylo vyhrazeno zhruba 27 tisíc vstupenek, přičemž distribuce těchto vstupenek bude probíhat výhradně prostřednictvím partnerů Čedok, IBTravel a SLAN tour.

K dispozici budou i balíčky, které kromě vstupenky zahrnují i dopravu, ubytování, stravu a třeba i služby delegáta. Cena nejnižšího takového balíčku činí v případě cestovní kanceláře Čedok 10 990 Kč. K dispozici jsou samozřejmě jak jednodenní, tak vícedenní balíčky.

V průběhu jara budou do prodeje uvolněny i vstupenky na jednotlivá sportovní klání. Jejich cena je stanovena v rozmezí od 20 liber (za nejméně atraktivní sporty) až po 2012 liber (nejlepší místa na slavnostní zahájení Her).

Prodej skrze oficiální stránky

Pokud žijete ve Velké Británii, můžete se o vstupenky přihlásit na oficiálních stránkách Her. Každá osoba můžete požádat maximálně o šest kusů vstupenek. Ovšem pozor, je jasné, že poptávka po lístkách převýší nabídku, a tak se o jednotlivé vstupenky bude v termínu po 26. dubnu losovat. Nikdo tedy nemá nic jisté.

Jisté je však jedno, hry se budou odehrávat mezi 26. červencem 2012 a 12. srpnem 2012.

Leave a Reply