28 prosince 2010 ~ 0 Comments

Chystáte se na londýnské památky? Pořiďte si London Pass, ušetříte stovky liber!

Pokud plánujete cestu do Londýna a hodláte navštívit více památek, než jen Buckinghamský palác a Tower Bridge, čtěte dále. Řeč je totiž o London Passu, takové kouzelné kartičce, kterou si zakoupíte na vámi stanovený počet dnů a po ty pak můžete zdarma navštěvovat participující atrakce.

Více než padesát atrakcí za jedno paušální vstupné

A vězte, že se nejedná pouze o Londýnské muzeum kanálů či Muzeum vějířů (i když pravda, na ně se London Pass rovněž vztahuje). Po zakoupení London Passu se můžete bez placení jakéhokoliv dalšího vstupného podívat třeba do Toweru, do londýnské ZOO, Kensington Palace, prožít si den obyčejného Londýňana v průběhu Druhé světové války a tak dále, a tak dále…

Participujících atrakcí jsou desítky, přičemž jejich aktuální přehled naleznete ZDE.

Ušetřete stovky liber!

Navštívit všechny atrakce je s London Passem asi nemožné, ale kdyby se vám to náhodou v průběhu šesti dnů povedlo, můžete si pogratulovat. Vstupné placené jednotlivě by vás totiž vyšlo na zhruba 420 liber.

Nejvýhodnější tak bude naplánovat si z klidu domova celou trasu výletu a podle toho pak vybrat vhodný London Pass. Ten se prodává ve variantách s platností 1 den, 2 dny, 3 dny a 6 dní. Zakoupit si ho můžete online, přičemž ceny jsou následující:

  • 1denní London Pass = 36,00 liber
  • 2denní London Pass = 49,50 liber
  • 3denní London Pass = 61,20 liber
  • 6denní London Pass = 81,00 liber

Více informací

Leave a Reply